Stwórz etykietę do naszej urodzinowej kawy!

Weź udział w naszym kreatywnym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody.

Zadanie

Kup konkursową kawę Kolumbię La Perla,stwórz etykietę inspirując się jej smakiem, pochodzeniem lub opisem na opakowaniu. Technika zadania konkursowego jest dowolna. Możesz użyć dołączonych kredek, wykorzystać etykietę z opakowania, przygotować projekt w dowolnej formie graficznej – niech poniesie Cię wyobraźnia!

Nagrody

I MIEJSCE

Młynek Comandante C40 MK4 Nitro Blade Black, zestaw kaw urodzinowych Organizatora wraz z gadżetami oraz 2 kubki Hadaki Baltica Black w rozmiarze 280 ml.

Dodatkowo, laureat pierwszego miejsca otrzyma 3 paczki kawy ze swoją autorską pracą konkursową, w momencie, kiedy wprowadzimy drugi drop tej do sprzedaży.

II MIEJSCE

Zestaw do parzenia kawy: dripperOrigamiw dowolnym kolorze w rozmiarze M lub S, transparentna podstawka, filtry, oraz zestaw urodzinowych kaw COFFEE PLANT wraz z gadżetami.

III MIEJSCE

 2 kubki Hadaki Baltica Black w rozmiarze 280 ml oraz zestaw kaw urodzinowych Organizatora wraz z gadżetami.

Wyróżnienia wyłonione przez Komisję

Zestaw kaw urodzinowych wraz z gadżetami.

Dodatkowo:Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają indywidualny kod rabatowy na kawę ziarnistą w wysokości 20% do wykorzystania w sklepie internetowym www.coffeeplant.pl do końca 2023 roku. Kod nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi. Służy do wielokrotnego wykorzystania.

Zanim pochłonie Cię tworzenie etykiety

Zapoznaj się z pełnym regulaminem

  1. Urodziny obchodzi się raz w życiu. Mamy nadzieję, że sprawimy Ci dużo radości selekcją naszych kaw, a Memory Game stworzone na tą okazję przywoła wiele miłych wspomnień. :)  Zapraszamy Cię na nasze urodziny, weź ciasteczko  z wróżbą i wznieś z nami urodzinowy toast!

Created with
Mailchimp Freddie Badge
Instagram icon
Facebook icon
Website icon
YouTube icon

© 2022 COFFEE PLANT