4. URODZINY COFFEE PLANT

Weź udział w konkursach i loteriach: wygraj młynek Comandante, Moccamaster i wiele innych atrakcyjnych nagród!

Kawa konkursowa

Wygraj młynek Comandante

Pamiętasz Kolumbię La Perla sprzed roku, a może tą sprzed dwóch lat? Mamy wrażenie, że ta kawa z roku na rok smakuje lepiej. W tym roku ziarno odmiany Tabi przekazujemy Tobie – do stworzenia autorskiej etykiety. Weź udział w konkursie i wygraj młynek Comandante!

Birthday Edition Set FLOW

Urodzinowa loteria z Moccamasterem

Kupując zestaw kaw urodzinowych FLOW możesz wziąć udział w losowaniu, w którym główną nagrodą jest ekspres przelewowy Moccamaster! Birthday Edition Set FLOW składa się z trzech kaw: Juicy Fruit, Very Berry i Birthday Edition. Dodatkowo, w zestawie znajdziesz naszą autorską Grę Memory grafikami z etykiet naszych kaw oraz skarpetki FLOW nie do pary.

Birthday Edition Set

Urodzinowa loteria z nagrodami

Kupując sety urodzinowych kaw możesz wziąć udział w losowaniu, w którym do wygrania są zestawy do parzenia kawy z dripperem Origami! Birthday Edition Set zawiera trzy kawy urodzinowe oraz zaprojektowaną przez nas Grę Memory z grafikami z etykiet naszych kaw.

Kawa competition

KOLUMBIA Wush Wush

Odmiana Wush Wush trafiła do Kolumbii z Etiopii, podobnie jak Gesha. Podobnie jak ona też święci triumfy na światowej scenie kawowej jako TOP. W smaku duzo jabłek i mięty, z nutą lawendy i miodu.

A to słodziak!

KOLUMBIA El Caney

Po raz trzeci sprowadzamy kawę bezpośrednio z Kolumbii od Natalii Zuluaga. Tym razem z farmy El Caney sprowadziliśmy caturrę obrabianą naturalnie – w smaku dużo miodu, śliwek i jagód.

Klasyk w najlepszej postaci

KENIA Kimandi

Wiesz jak kochamy Kenię. Wybraliśmy do świętowania wyjątkowo słodką i orzeźwiającą mieszankę odmian SL28 i SL 34. W smaku dominuje dżem malinowy, toffi i kwiaty.

Po raz pierwszy u nas:

SUMATRA Tolu Batak

Wyjątkowe ziarna prosto z Azji! W smaku znajdziesz nuty śliwki, pomarańczy i wanilii. Odkryj coś nieoczywistego.

Lubisz owocowe naturale?

RWANDA Horizon

Ta kawa jest naszym największym zaskoczeniem. Jej smak to wspomnienie starych dobrych naturali z Etiopii. Są truskawki, jest miód i dużo owoców.

Mamy też urodzinowe espresso!

BURUNDI Kibingo

Dla fanów espresso i kaw mlecznych również znaleźliśmy wyjątkowe ziarna. Burundi z regionu Kayanza osłodzi Ci poranek i pobudzi zmysły!

A to jeszcze nie wszystko!

Bądźmy w kontakcie

  1. Urodziny obchodzi się raz w życiu. Mamy nadzieję, że sprawimy Ci dużo radości selekcją naszych kaw, a Memory Game stworzone na tą okazję przywoła wiele miłych wspomnień. :)  Zapraszamy Cię na nasze urodziny, weź ciasteczko  z wróżbą i wznieś z nami urodzinowy toast!

Created with
Mailchimp Freddie Badge
Instagram icon
Facebook icon
Website icon
YouTube icon

© 2022 COFFEE PLANT